FANDOM


Zabezpieczenia stron Edytuj

Sporo stron na tej wiki jest zabezpieczonych. Rozważcie poważnie odblokowanie ich, proszę. W historii nie widać jakichś tabunów wandali. Wszyscy macie też +sysop, więc bez problemu sprzątniecie ewentualny śmietnik. Blokowanie wiki jest trochę w poprzek (-; idei wiki. -- Nef @fandom (talk) 05:44, 11 maj 2008 (UTC)


Wiesz... właśnie dlatego zabezpieczyliśmy od samego początku, żeby nie było wandali. W internecie kręci się dużo dziwnych typów. Myśleliśmy, że jak ktośchce edytować, to prosi o dostęp i już. Ale niech wypowie się ojciec-założyciel Leon74, bo może już czas, by zdjąć zabezpieczenia? --zygfryd666 09:54, 11 maj 2008 (UTC)

Problem jest w tym, iż np. ja mam bardzo mało czasu i ew. śmietnik zrobiony przez wandala mógłby zostać dość długo niezauważony. Lecz jeśli ktoś się podejmie czuwania nad zawartością to oczywiście zabezpieczenia można zdjąć. W chwili obecnej nie ma żadnego problemu z uzyskaniem praw do edycji, Wiki Poszepszyńskich jest jakby rozszerzeniem Fanclubu, a każdy jego członek może bez problemu uzyskać "kluczyki" na naszym forum. -- Leon74 14:35, 11 maj 2008 (UTC)

Witam. Właśnie też razi mnie brak możliwości edycji - nie-wikiowe to troszkę podejście :) Niemniej jednak, z chęcią dopisałbym różne informacje, gdybym miał możliwość. Nie znam jednak tego skryptu wiki, zupełnie nie mam pojęcia jak skontaktować się z innymi użytkownikami (ogólnie, gubię się w tej wersji skryptu wiki - jeśli idzie o nawigację i znalezienie "kontaktu") i pomyślałem że ten wątek to jedyna możliwość. Czy mógłbym otrzymać możliwość edycji stron? Uwielbiam Poszepszyńskich i mogę podopisywać w wolnym czasie, różne informacje. Pozdrawiam - użytkownik: Rawdan

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA , o ile nie zaznaczono inaczej.